Põhiline (Saudi Araabia mängija) Salem Al-Dawsari biograafia (Wiki)

Allikate järgi on see teada Salem Al-Dawsari on abielus mees. Hetkel pole ta oma naise ega tüdruksõbra nime jaganud.

30. jaanuaril 2022 postitas ta pildi, millel oli näha oma tütart käes hoidmas.

Peale selle pole tema praeguste ega varasemate asjade kohta teavet.

Kes on Salem Al-Dawsari?

Sisu sisu

Salem Al-Dawsari on Saudi Araabia mängija, kes on praegu kuulsust kogumas pärast seda, kui ta lõi oma meeskonna teise värava. 2022. aasta jalgpalli maailmameistrivõistlused vaheline C-alagrupi jalgpallimatš Argentina ja Saudi Araabia Araabia Lusaili staadionil Lusailis, Kataris.

Mängus kaotas Argentina Saudi Araabia vastu 1:2, väravatega Saleh AI-Shehri ja Salem Al-Dawsari .

Peale selle mängib ta Saudi Araabia klubis Ai-Hilal ääreründajana.

Kas Salem Al-Dawsari lõi 2022. aasta jalgpalli maailmameistrivõistlustel värava?

31-aastane mees on rambivalguses pärast seda, kui alistas C-alagrupis Argentina 2:1, lüües teise värava oma kaasmängija järel. Saleh Al-Shehri .

Vaatamata sellele, et Argentina juhtis esimesel poolajal Lionel Messi 10. minuti penaltiga, võttis Saudi Araabia mängu üle Saleh Al-Shehri ja Salem Al-Dawsari teise poolaja väravatega. Argentina pidi lõpuks vastu võtma kaotuse Saudi Araabia vastu.

Salem Al-Dawsari – vanus, vanemad, õed-vennad, rahvus, haridus

Salem sündis 19. augustil 1991 Saudi Araabias Jeddas. 2022. aasta seisuga on ta 31-aastane ja tal on Saudi Araabia kodakondsus.

Samamoodi on tema rahvus araablane, samas kui tema sünnimärk on astroloogilise kaardi järgi Lõvi.

Meedias puudub autentne teave tema vanemate, õdede-vendade ja varajase akadeemilise elu kohta.

Salem Al-Dawsari – tööelu, karjäär

Alguses liitus Salem Al-Hilali noorteakadeemiaga. Hiljem ülendati ta noorteklubisse, pärast mida hakkas 2011. aastal mängima vanemate koondises. Kokku lõi ta 114 mänguga 21 väravat.

Kuueks kuuks laenati ta 21. jaanuaril 2018 Villarreal CF-i. Debüütmängus vahetusmehena viigistab tema meeskond Madridi Realiga 2:2.

Tal oli Hilliga leping kuni 30. juunini 2019. Al-Hilali liikmena on ta võitnud 2016–2017 Saudi Araabia profiliiga, King's Cupi (2015, 2017), kroonprintsi karika (2012, 2013, 2016). ) ja 2015. aasta superkarikas.

Rahvusvaheline karjäär

Ta kutsuti rahvusvahelisel tasemel koos Saudi Araabiaga 2014. aasta jalgpalli MM-valikmängudeks. 29. veebruaril 2012 lõi ta oma esimese koondisevärava profidebüütmängus Austraalia vastu.

2018. aasta mais ülendati ta Saudi Araabia 2018. aasta Venemaal peetava jalgpalli maailmameistrivõistluste eelkoosseisu. Kohtumises Egiptusega lõi ta hilise võiduvärava, mis viis tema meeskonna MM-i viimasesse alagrupimängu.

2022. aasta jalgpalli maailmameistrivõistluste esinemine

Olles aktiivne mängija 2022. aasta jalgpalli maailmameistrivõistlused , lõi ta oma teise poolaja värava kohtumises Argentinaga. See toimus 22. novembril 2022, teisipäeval, kl Lusaili staadion, Katar.

Salem Al-Dawsari – netoväärtus, palk

Al-Dawsari netoväärtus on hinnanguliselt suurem kui 2 miljonit dollarit seisuga 2022. Ta on teinud kopsaka summa oma sponsorlepingust, lepingust ja palgast.

Kuna tal on leping Al-Haliliga, saab ta aastapalka 884 000 naela ja nädalapalka 17 000 naela .