Põhiline (Saudi Araabia jalgpallur) Yasser Al-Shahrani biograafia (Wiki)

Yasser Al-Shahrani biograafia (Wiki)

Teie Homseks Horoskoop

Mis on Saudi Araabia kaitsja Yasser Al-Shahrani praegune suhte staatus?

Yasser Al-Shahrani on loomulikult reserveeritud ja kahaneb, tundes samas kiindumust. Ecuadori kaitse-poolkaitsemängija on oma argliku isiksuse tõttu hoidnud oma romantilisi suhteid saladuses.

Tema kohta pole kunagi teatatud, et ta oleks kuskil kohtamas käinud, mistõttu on keeruline kinnitada tema praegust romantilist olukorda.

sofia black-d'elia kõrgus

Asjaolu, et kaitsja Yasser on a vallaline inimene ei muutu teabe puudumise tõttu.

Kes on Yasser Al-Shahrani?

Sisu sisu

Yasser Al-Shahrani aka Yasser bin Gharsan bin Saeed Al-Mohammadi Al-Shahrani on professionaalne Saudi Araabia jalgpallur. Ta mängib aktiivselt vasak- või keskkaitsjana A-Hilal ja Saudi Araabia rahvusmeeskond .

Ta esines praegu käimasoleval ajal 2022. aasta jalgpalli maailmameistrivõistlused vaheline C-alagrupi jalgpallimatš Argentina ja Saudi Araabia Araabia Lusaili staadionil Lusailis, Kataris.

Mängus kaotas Argentina Saudi Araabia vastu 1:2, väravatega Saleh AI-Shehri ja Salem Al-Dawsari .

Kahjuks kukkus Saudi Araabia kaitsja Yasser pärast vaheajal kokkupõrget väravavaht Mohammed Al-Owais'ga põhja ja viidi kanderaamil väljakult minema. Tal oli lõualuu murd, näoluud ja sisemine verejooks.

Saudi Araabia kroonprints andis kohe korralduse lennutada mängija pärast õuduskokkupõrget eralennukiga Saksamaale erakorralisele operatsioonile.

Kas kaitsja Yasser Al-Shahrani sai 2022. aasta jalgpalli maailmameistrivõistlustel Argentina vastu peetud matšis vigastada?

Kahjuks sai Saudi Araabia kaitsja Yasser väravavahiga kokkupõrkest lõualuu, näoluud ja sisemise verejooksu. Mohammed Al-Owais , ajaloolise võidu ajal Argentina vastu 2:1.

Vaatamata sellele, et Argentina juhtis esimesel poolajal Lionel Messi 10. minuti penaltiga, võttis Saudi Araabia mängu üle Saleh Al-Shehri ja Salem Al-Dawsari teise poolaja väravatega. Argentina pidi lõpuks vastu võtma kaotuse Saudi Araabia vastu.

Yasser Al-Shahrani – vanus, vanemad, õed-vennad, rahvus, haridus

Saudi Araabia kaitsja Yasser sündis 25. mail 1992 Saudi Araabias Dammamis. 2022. aasta seisuga on ta 30-aastane ja tal on Saudi Araabia kodakondsus.

Astroloogi sõnul on tema sünnimärk Kaksikud ja ta kuulub araabia rahvusesse.

Yasser sündis oma isale, Gharsan AI-Shahrani , samas kui tema ema nimi pole teada.

Tema vanemate, õdede-vendade ja varajase akadeemilise elu kohta pole rohkem teavet.

Yasser Al-Shahrani – tööelu, karjäär

2018. aasta mais kutsuti Yasser Saudi Saudi Araabia 23-liikmelisse finaali. 2018. aasta jalgpalli maailmameistrivõistlused mis peeti Venemaal.

Oma kasvava eduga määrati ta Saudi Araabia viimasesse meeskonda 2022. aasta jalgpalli maailmameistrivõistlused Kataris.

Vaatamata sellele, et Argentina juhtis esimesel poolajal Lionel Messi 10. minuti penaltist, võttis Saudi Araabia mängu üle teise poolaja väravatega. Saleh Al-Shehri ja Salem Al-Dawsari . Argentina pidi lõpuks vastu võtma kaotuse Saudi Araabia vastu.

Yasser Al-Shahrani – netoväärtus, palk

Saudi Araabia aktiivse jalgpalluri hinnanguline netoväärtus on umbes 2 miljonit dollarit ja on teel miljoneid juurde tulevikus.

2022. aasta seisuga on tema aastapalk 676 000 naela kuni ta teenib, 13 000 naela aastas.

Lisades veel, teeb ta korraliku summa suursaadikuks olemisest Roger Dubus. Mängijal on ka kinnitusleping tuntud kaubamärkidega.

Keha omadused - pikkus, kaal

Yasser Al-Shahrani seisab a kõrgus kohta 5 jalga 7 tolli samal ajal kui ta kaalub 63 kg . Tema välimus koosneb mustadest silmadest ja pruuni jumega lokkis juustest.